clock
tour
admin

Álláshirdetés - épületgondnok

2019.04.16. 10:54

 Móra-Tourist Nonprofit Kft. pályázatot hirdet általános karbantartó, épületgondnok  munkakör betöltésére

 Főbb feladatok:

• külső tevékenységek: fűnyírás, öntözés, udvar és kerti kiülők, valamint teraszok és esőcsatornák takarítása, rendbentartása, kukák rendezése, közlekedési utak tisztán tartása
• részvétel az egyszerűbb javításokban és az épületbelsők karbantartásában
• tereprendezés, állagmegóvás
• a kazánok és bojlerek működésének felügyelete a hő- és melegvíz-szolgáltatás biztosítása érdekében
• az épület kezelőjének és tulajdonosának értesítése jelentősebb javítási igények felmerülése esetén
• mérőóra állások leolvasása és nyilvántartása, tűzjelző berendezés ellenőrzési napló vezetése
• kisebb karbantartási feladatok (pl. kerékpárok felkészítése a túrákra, ágyak és világítótestek rendszeres ellenőrzése)

Az álláshoz tartozó elvárások:

• pontos, önálló, felelősségteljes munkára való képesség
• jó terhelhetőség, rugalmasság, sokoldalúság
• jó problémamegoldó képesség
• alkalmankénti készenlét

Munkavégzés helye: Mórahalom, Zöld Közösségi Ház és Erdei Iskola (IV. kerület 65.)

Jelentkezését, önéletrajzát az erdeiiskola@morahalom.hu e-mail címre küldje!

Legfrissebb híreink:

Rendészeti felhívás

(2019.04.17. 10:15)

 Mórahalom belterületén budapesti vállalkozók a rezsicsökkentés jegyében szerződéseket íratnak alá nyílászárók utólagos szigetelése munkavégzés tárgyában.
Bővebben... ››

Gyorsan eldöntötte a rangadót a Mórahalom

(2019.04.15. 10:23)

2 perc alatt 2 gólt lőtt a Mórahalom Apátfalván, ezzel könnyedén nyerte a feljutás miatt fontos mérkőzést.

Férfi klimax Női szemmel vígjáték

(2019.04.15. 07:48)

 " a nő szereti a férfit, aki már tart szeretőt
a férfi erős, a nő még erősebb -
" A férfi és női élethelyzetek ironikus, önmagát is parodizáló módon jelennek meg a színpadon!
Minden jelenet igaz történet alapján készült, majdnem!"
Vígjáték egy felvonásban!
A belépés ingyenes!

További hírek ››